Auto diagnostikos įranga
Autoservisams ir asmeniniam naudojimui. Visada turime sandėlyje. Patirtis šioje sferoje daugiau kaip 7 metų. Padėsiu išsirinkti įrenginį, esant reikalui su įdiegimu į Jūsų kompiuterį. Visi siūlomi įrenginiai yra aukštos kokybės su neapribotomis funkcijomis, programine įranga ir išsamiomis diegimo į kompiuterį instrukcijomis.

Kodėl rinktis mus? Mes užtikriname įkandamą kainą ir suteikiame garantiją visiems diagnostikos prietaisiams. Jums nereikės ieškoti remonto vietos atsiradus gedimams – mes patys atliekame savo diagnostikos įrangos techninę priežiūrą. Mūsų puslapyje pateikiamas platus tiek profesionalių, tiek mėgėjiškų diagnostikos įrengnių pasirinkimas. Visos prekės, kurias rasite užsukę pas mus, yra aprūpintos šiuolaikiška programine įranga ir, prieš perkant, gali būti išmėgintos jūsų automobilyje. Mes užtikrinsime, kad rinkdamiesi jūs nesuklystumėte.

Kodėl rinktis mus? Pirmiausia, mes užtikriname įkandamą kainą ir suteikiame garantiją visiems diagnostikos prietaisiams. Jums nereikės ieškoti remonto vietos iškilus nesklandumams – mes patys atliekame savo diagnostikos įrangos techninę priežiūrą. Mūsų puslapyje pateikiamas platus tiek profesionalių, tiek mėgėjiškų diagnostikos įrengnių pasirinkimas. Visos prekės, kurias rasite užsukę pas mus, yra aprūpintos šiuolaikiška programine įranga ir, prieš perkant, gali būti išmėgintos jūsų automobilyje. Mes užtikrinsime, kad rinkdamiesi jūs nesuklystumėte.

PREKIŲ PRISTATYMAS Jūsų patogumui ir sėkmingam tolimesniam bendradarbiavimui užtikrinti stengiamės, kad užsakytos prekės Jus pasiektų kuo greičiau.

Prekių atsiėmimas artimiausiame „Lietuvos Pašto“ skyriuje – 1.5 € (Registruotas siuntimas). Pristatymo trukmė 2-6 darbo dienos (dažniausiai trunka 3 dienas). Tiesioginis pristatymas - Norėdami apžiūrėti prekę prieš mokant, arba jei nėra noro laukti pašto siuntos, Jūs galite susitart su mumis dėl susitikimo Vilniaus mieste. Jums ir mums tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku galėsime pristatyti prekę. Išimtiniais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų priežasčių, pavyzdžiui dėl švenčių, pašto skyriaus kaltės ar kt. Tokiu atveju mes įsipareigojame nedelsiant susisiekti ir suderinti visus su prekių pristatymu susijusius klausimus.

Svetainė www.adiag.lt
Категория: Transportas | Добавил: visada13 (2020/10/28)
Просмотров: 21 | Рейтинг: 0.0/0
Infostream svetainė
Kaunas
Lietuvaadsstarter@gmail.com