Baldų projektavimo ir gamybos įmonė
MB Kemida – ilgalaikė komandos patirtis, naudojamos kokybiškos medžiagos, domėjimasis pasaulinėmis tendencijomis ir nepriekaištingai atliktas darbas užtikrina klientų pasitikėjimą, o mus – skatina plėstis ir judėti pirmyn.

Užsiimame įvairių baldų: virtuvės, vonios kambario, miegamojo, svetainės, spintų su stumdomomis durimis, pertvarų, drabužinių, vaikų kambario, prieškambario, prekystalių, parduotuvių, barų, biuro, prekybinių salių bei kitų, Jums reikalingų, baldų projektavimu ir gamyba pagal individualius užsakymus.

Sutartu ir Jums patogiu laiku atvykstame į Jūsų namus. Suprojektuojame, suderiname dizainą, sukuriame vizualizaciją ir sutariame dėl projekto įgyvendinimo.

Dirbame visoje Lietuvoje. Suteikiama 2 metų garantija

Naudojamos medžiagos – ilgaamžės, patvarios, užsitarnavusios savo gerą vardą visame pasaulyje: Wodego, Kronospam, Rehau, Pfleiderer, SMart plokštės, furnitūra – Blum, Grass, Hettich ir kitų firmų furnitūra.

Mūsų gaminamiems baldams naudojame kokybiškai laminuotas plokštes, tokių gamintojų kaip: Wodego, Kronospan, SM‘art, Egger, Thermopal ir kt. Taip pat galime pasiūlyti faneruotą arba dažytą MDF plokštę.

Didelis baldų gamyboje naudojamos furnitūros pasirinkimas pateikiamas mūsų naujai atidarytoje parduotuvėje. Čia galima įsigyti Blum, Hettich, DTC, Emuca, DC ir kitų gamintojų furnitūrą. Taip pat pateikiamas platus baldinių rankenėlių asortimentas – jas galite apžiūrėti erdviai ir patogiai išdėstytoje ekspozicijoje.

Platus stalviršių pasirinkimas leidžia įgyvendinti kiekvieno kliento pageidaujamos virtuvės viziją. Plačiai naudojame aukšto slėgio laminatais (HPL) laminuotus Compact, bei lietos akmens masės, stalviršius.

Norėdami užsisakyti baldus, susisiekite nurodytais kontaktais. Toliau mes nuosekliai atliksime savo darbą: nuo patalpos matavimo, projekto rengimo konsultacijų, 3D vizualizacijos paruošimo ir detalaus projekto pateikimo iki baldų gamybos bei jų montavimo Jūsų namuose. Projekto derinimo metu siūlome ne vieną spalvų derinių ir baldų išdėstymo variantą. Pasirenkamas galutinis, labiausiai poreikius ir viziją atitinkantis, sprendimas.
Категория: Paslaugos, darbas | Добавил: visada13 (2020/10/28)
Просмотров: 18 | Рейтинг: 0.0/0
Infostream svetainė
Kaunas
Lietuvaadsstarter@gmail.com