Metalinių vartų, laiptų, turėklų ir kitų konstrukcijų gamyba
Pagal individualius užsakymus projektuojame ir gaminame įvairius metalo gaminius: metalinių laiptų karkasus, įvairių modelių turėklus, stumdomus ir varstomus vartus ir kitas įvairias konstrukcijas.

Mūsų produktai: Stumdomi vartai (su arba be automatikos) Atveriami kiemo vartai Vidaus ir lauko metaliniai laiptų karkasai namams, laiptinėms, įstaigoms, loftams, sodų nameliams ir kt. Laiptų bei balkonų turėklai, prancūziški balkonai Kiemo vartų automatika stumdomiems ir atveriamiems vartams Metalinės supynių konstrukcijos Žaidimų aikštelės Voljerai Baldų rėmai Visos metalo konstrukcijos pagal individualius užsakymus Garantuojame kokybę! Laikomės sutartų terminų! Mes nedingstame ir visada atsiliepiame telefonu arba perskambiname! Atvykstame į Jūsų objektą. Greitai pateikiame sąmatas. Užsakymą pradedame vykdyti iš karto! Darbų terminai 3-6 savaitės. Yra galimybė užsakymus įvykdyti „vakar“ Visi Jūsų užsakymai mums svarbūs ir nesvarbu ar tai smulkus ar didelis projektas.

Dirbame Vilniuje bei Vilniaus rajone. Didesnės apimties užsakymus vykdome visoje Lietuvoje. Užsakymus įvykdome per 3-6 savaites (yra galimybė užsakymą atlikti per 10 d.d)

Garantuojame kokybę! Laikomės sutartų terminų! Mes nedingstame ir visada atsiliepiame telefonu arba perskambiname! Atvykstame į Jūsų objektą. Greitai pateikiame sąmatas. Užsakymą pradedame vykdyti iš karto! Darbų terminai 3-6 savaitės. Yra galimybė užsakymus įvykdyti "vakar" :) Visi Jūsų užsakymai mums svarbūs ir nesvarbu ar tai smulkus ar didelis projektas >> https://www.metaloelementai.lt
Категория: Nekilnojamas turtas | Добавил: visada13 (2020/10/28)
Просмотров: 23 | Рейтинг: 0.0/0
Infostream svetainė
Kaunas
Lietuvaadsstarter@gmail.com